Portrait Institute

Portrait Institute

Menu

Nasz Zespół

Filozofia marki

Jesteśmy młodym zespołem zajmującym się fotografią ślubną i portretową. W Portrait Institute zależy nam na profesjonalnym wykonaniu zdjęć – zarówno w studio, jak i w otoczeniu wybranym przez klienta. Kierujemy się zasadą, że zdjęcia muszą być naturalne oraz oddawać ducha osób i miejsc. Profil działalności powstał po długoletnim poszukiwaniu odpowiedniego zakresu robienia zdjęć portretowych i ślubnych, które byłyby skończonym dziełem będącym częścią rodzinnego domu.

12191323_10203818675867275_6408645279860763791_o

Wiktoria Gałecka

Właścicielka i serce Portrait Institute

Zdjęcia artystyczne zaczęła wykonywać w wieku kilkunastu lat. W 2012 r. na Wydziale Sztuki Mediów warszawskiej ASP obroniła pracę licencjacką z fotografii, nagrodzoną wyróżnieniem rektorskim. Trzy lata później ukończyła Wydział Grafiki tej samej uczelni. Swoje zdjęcia prezentowała m.in. na wystawach indywidualnych w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu, kinie Muranów w Warszawie oraz w warszawskiej kawiarni Leniviec. Gdy nie zajmuje się fotografią, piecze ciasta lub ogląda wciąż na nowo dokumenty Herzoga. Nie przestaje planować kilkuletniej podróży rowerem po obu Amerykach. Kupuje stosy książek „do przeczytania w następnym miesiącu”.

_DSC7605 copy

Maciej Włoczewski

Specjalista od spraw technicznych, Głowa Portrait Institute

W Portrait Institute zajmuje się techniczną stroną fotografii i administracją. Między sesjami zdjęciowymi projektuje kroje pisma oraz studiuje na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Latem stoi za kołem sterowym mazurskiej łodzi, biega po lesie i wspina się amatorsko na ściance. Nie poprzestaje na jednym pomyśle na życie i cały czas poszerza swoje horyzonty, dzięki znajomym, podróżom, książkom i blogom. Z natury jest spokojniejszą połową Portrait Institute.

Współpracuje między innymi z Sony, Xenonboards, Myfonts, YouWorkForThem.